Home REFERANLAR1

REFERANLAR1

USBA BAKLAVA

Tatlı kültürü Osmanlı mutfağında oldukça ehemmiyetli bir yere sahipti. Bu mutfakta görev alacak olan baklava ustalarında aranan ilk özellik profesyonellikti. Bu nedenle mutfağın tatlı ustaları bilgili ve marifetli  kişilerden seçilirdi. Baklava, büyük mevki sahibi ve beğeni düzeyi yüksek olan toplulukların sofralarına sunulurdu. Bu nedenle kolay bir hamur tatlısı olmaktan çok ustalık gerektiren ehemmiyetli bir mutfak ürünüydü.

ASİL EV ALETLERİ

Firmalarını tüm Türkiye’ye tanıtmış , beyaz eşya ve ev aletleri için alışveriş yapan bütün müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

NEOHAİR

Neohair Saç Protezi, ileri düzey Nano Saç Protezi Teknolojisi uygulanarak profesyonel laboratuvarlarda uzman kadromuz tarafından kişiye özel olarak tasarlanmakta ve merkezimizde uygulanmaktadır. Aktüel teknolojiler kullanarak saç protezi alanında hizmet veren Neohair Saç Takma Merkezimizde çeşitli nedenlerden meydana gelen saç dökülmesi, seyrelme ve kellik gibi meseleler yaşayan her yaş grubundan kadın ve erkek fertler için analiz eder geliştirir.

PROBAY MEDYA

Firmamız SEO, Google Adwords, Özel Web Yazılım, Mobil Yazılım, Özel Dijital Pazarlama gibi bir hayli konuda hizmet vermektedir. Verilen hizmetler müşterilerimizin isteği doğrultusunda yapılıp internet sitelerimiz müşterilerimizin isteğine göre tasarlanmaktadır.

Thumbnail [100%x225]

PRO7MINER

Bitcoin, Etherium, Litecoin, Kripto, Para, Mining konularında firmamızı çok geliştirip, müşterilerinin memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmakta bir numara olduk.

İSTANBUL PROJE YAPI

Bir çok bayanların hayallerini gerçekleştirmek. onlara mutlu ve huzurlu bir yaşam alanı hazırlamak için İstanbul Proje Yapı her zaman bir adım daha iyisini yapmaya çalışmaktadır.

SEMDIAMOND

2012 sene son çeyreğinde faaliyete başlayan ve kısa vakit içerisinde pırlanta sektöründe kendinden söz ettiren bir mücevher firmasıdır. Günümüz modasını yakından takip eden ve yenilikçi tasarımları ile sektörde değişik bir yer edinen SEM DIAMOND hızla değişen tüketici eğilimlerine aynı hızla çağdaş ve zarif tasarımlarla sonsuz ışıltılar katmaktadır.

DEKAL YAPI

İnşaat konusunda uzman olan firmamız yanı sıra ofis bölmelerinde de başarılıdır.